Bağımsızlık Yolu: Bu Daha Başlangıç, Mücadeleye Devam

Bağımsızlık Yolu Genel Sekreter Yardımcısı Münür Rahvancıoğlu, parti binasında ilk seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Münür Rahvancıoğlu, Bağımsızlık Yolu’nun yeni kurulmuş bir siyasal parti olarak ilk kez girdiği seçimlerde 40 bin TL’lik bütçesiyle özveri ve inançla çalıştığını belirtti. Seçim sonuçlarına katkıda bulunan bin beş yüzü aşan insanın emekçinin partisi olan Bağımsızlık Yolu’na verdiği desteği selamladıklarını söyleyen Rahvancıoğlu, Bağımsızlık Yolu’nun Kıbrıslı Türk siyasal yaşamına damgasını vurmaya devam edeceğini ifade etti.

Bundan sonra özel sektör emekçilerinin, talan edilen doğanın, kadınların haklarını savunmak üzere mücadelelerinin yükselerek devam edeceğini belirten Rahvancıoğlu,  “İnancımız tam, mücadele azmimiz yerindedir, sokaklar boş değildir. Bu seçim sonuçları bizim mücadele azmimizi daha da bilemiştir. Çünkü sesimize, sözümüze ses veren bin beş yüzü aşan insanla birlikte, bundan sonrasını daha da yükselten, bu daha başlangıç mücadele devam diyen sesimizi yükselterek devam edeceğiz. Siyaseti sola çekeceğiz. Kendi aralarında oynadıkları bu danışıklı dövüşe son vereceğiz” diye konuştu.

Mücadele azmi ile sokakları boş bırakmayacaklarını vurgulayan Rahvancıoğlu, bütün yoldaşları, emekçileri, kadınları selamladıklarını ve bu başarının başlangıç olduğunu ve mücadeleye devam edeceklerini söyledi.