Her Türlü Yıkama Yağlama Yapılır

(12.03.2015)

Yıllarca ambargo ve izolasyon söylemleri üzerinden halka söylenen yalanlarla kendi çıkarlarına uygun bir düzen yaratanlar, ortaya koydukları politik duruşlarla Kıbrıslı Türk halkını küçük düşürerek adeta bize hakaret ediyorlar.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nu yok sayarak adamızın kuzeyinde temsilcilik açacağını ilan etmesini “muhteşem” olarak değerlendiren Serdar Denktaş, bu yetmezmiş gibi halkta uyanan haklı tepkiler içinse AKP yetkililerinden özür dileyerek Kıbrıslı Türk halkını adeta küçük düşürmüştür. Yok sayılmaya karşı tepki vermeyi özür dilenmesi gereken bir durum olarak gören Serdar Denktaş, yaşatmayı ilke edindiği kktc’nin de nasıl bir zihniyetin ürünü olduğuna açıkça göstermiştir. Kıbrıslı Türk halkını bırakın temsil etmek, halkımızın mahkum edildiği yokoluş sürecine girmesinde başrole sahip Denktaş ve yandaşlarının dilediği özür bizim değildir! Denktaş, hedef gösterdiği Kıbrıslı Türk halkına özür dilemek zorundadır. Çünkü Denktaş’ın sözleri, halkı temsil etmemektedir!

AKP’nin ve yerli işbirlikçilerinin tüm çabalarına rağmen şunu ifade ediyoruz ki; Kıbrıslı Türk halkı teslim olmayacaktır! Yaşamın her alanında direnmeye devam edeceğiz! Bizleri, yarattıkları düzen üzerinden yokoluşa sürüklemek isteyenlere karşı cevabımız budur!

YAŞASIN BİRLEŞİK VE BAĞIMSIZ KIBRIS
YAŞASIN HALKLARIN KARDEŞLİĞİ

Bağımsızlık Yolu

Leave a Comment