Vois Cyprus, Bağımsızlık Yolu ile Görüştü

Uluslararası öğrencilerin organizasyonu Vois Cyprus, Kıbrıs’ın kuzeyinde yaşamakta oldukları barınma problemi ile ilgili Bağımsızlık Yolu Dışişleri Sekreteri Mustafa Keleşzade ile bir araya geldi.

Vois Cyprus heyeti, uluslararası öğrencilerin barınma sorunlarını Keleşzade’ye aktarırken, Keleşzade ise Bağımsızlık Yolu’nun konuyla ilgili çalışmalarını ve Bağımsızlık Yolu’nun hükümetten konut sorununa ilişkin taleplerini Vois heyetiyle paylaştı. Görüşme bir yol haritası üzerinde daha fazla çalışmak için tekrar buluşmak üzere planlanarak sona erdi.

Vois Cyprus met with Bağımsızlık Yolu

Organization of international students Vois Cyprus met with the Secretary of Foreign Affairs of the Bağımsızlık Yolu Mustafa Keleşzade to discuss their housing problem in northern Cyprus. 

Vois Cyprus delegation reported the housing problems of internatinal students to Keleşzade, while Keleşzade reported the work of the Bağımsızlık Yolu on issue and Bağımsızlık Yolu’s demands from the government regarding housing issiu to the Vois delegation. Scheduled to meet again to deliberate further on a pathway.